Wyszczególnione wpisy

Wpisy

poniedziałek, 27 listopada 2017

#Jesiennebento - wyniki konkursu dla bentomaniaków


Dzień dobry,

Konkurs na #jesiennebento dobiegł już końca. Bardzo miło mnie zaskoczyliście swoją aktywnością i niebanalnymi pomysłami. Wybór jednego zwycięzcy nie był zadaniem łatwym, ale tak jest zazwyczaj. Korzystając z okazji już na wstępie dziękuję wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w zabawie. Na pewno to nie ostatni konkurs tego typu na blogu.

PS. Na nowy wpis w cyklu Make bento, not war! zapraszam Was już jutro.


Zgłoszeń w konkursie było kilkadziesiąt. Przyznaję, że wybór jednej osoby nie był zadaniem łatwym. Wasze interpretacje zadania konkursowego były bardzo ciekawe i kreatywne. Sama z przyjemnością wypróbuję kilka podpatrzonych u Was pomysłów (sałatka z pieczonym kalafiorem od kolorowe.pudelko, kasza z warzywami od ania_naturalnakuchnia i wiele innych). Na powyższym kolażu znajdziecie kilka najciekawszych propozycji. 


Najchętniej nagrodziłabym wszystkich uczestników, jednak nagroda jest tylko jedna. Razem ze sponsorem po długich debatach uznaliśmy, że piękny czarny lunchbox Monbento Square powędruje do k_jasinski. Na powyższym zdjęciu widzicie kilka z jego propozycji zgłoszonych w konkursie. Czemu akurat on? Jego pudełka były do granic możliwości sezonowe, bardzo kreatywne, pełne jesiennych kolorów i niesamowicie różnorodne. Sama  z ogromną chęcią zabrałabym je ze sobą do pracy. Świetnym pomysłem były też zdrowe kolorowe koktajle. Krzysztofie, gratuluję serdecznie i proszę o przesłanie swoich danych do wysyłki nagrody w wiadomości na Instagramie. Pośpiesz się proszę, masz bowiem na to 3 dni (zgodnie z regulaminem konkursowym). Nie wiem, jak Wy, ale ja zawsze lubię miłe niespodzianki. Bardzo spodobały nam się także propozycje przesłane przez pimposhka i ewusiap. Sponsor konkursu chciałby w ramach wyróżnienia podarować Wam dziewczyny drobny upominek, dlatego również proszę Was o przesłanie mi swoich danych teleadresowych (przez wiadomość na Ig). 

Sponsorem konkursu jest sklep japoński Zanshin.pl6 komentarzy:

 1. Gratuluję zwycięzcom! A Wam za super zabawę 😊
  Pozdrawiam
  Magda (@kolorowe.pudelko)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, w pełni zasłużona nagroda - super urozmaicone i kolorowe zestawy, aż miło na takie popatrzeć i się zainspirować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawartość nagrodzonych i wyróżnionych pojemników bardzo apetyczna. Gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo! Serdeczne gratulacje.
  To był super konkurs.
  Pozdrowionka! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Wszystkie wyglądają bardzo pięknie i apetycznie :)

  OdpowiedzUsuń

TOP !-- Galeria 9 -->