Wyszczególnione wpisy

Wpisy

poniedziałek, 11 maja 2015

Make bento, not war! - KONKURS

Bento


Witajcie!

Jak Wam niedawno wspominałam, minęły już dwa lata odkąd na blogu na stałe zagościł cykl "Make bento, not war!". W związku z tym mam dla Was fajny konkurs, w którym będziecie mogli wygrać świetne i bardzo praktyczne lunchboxy. 


Czas trwania konkursu

Konkurs będzie trwać przez 3 tygodnie, od 11 maja do 31 maja włącznie (do godziny 23:59). 

Zadanie konkursowe

Przygotuj wiosenne bento*, zrób mu zdjęcie i przyślij wraz z opisem zawartości na adres filozofiasmaku@gmail.com. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość zgłoszeń, z zastrzeżeniem że jedna osoba może wygrać maksymalnie jedną nagrodę. W temacie wiadomości proszę o wpisywanie "Make bento, not war!". Zanim prześlesz zgłoszenie, zapoznaj się proszę z regulaminem konkursu. 

* To, jak zinterpretujesz temat, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Być może postawisz na lekkie i zdrowe potrawy, sezonowe warzywa, wiosenne motywy lub przygotujesz obłędnie zielone bento? Decyzja zależy od Ciebie. Nie musi być to typowe charaben. 
** Nie musisz posiadać specjalnego pojemnika do bento, aby wziąć udział w konkursie. Wystarczy Ci zwykły pojemnik do przechowywania żywności, w którym możesz umieścić swoje bento. Jeśli nie posiadasz takowego - kombinuj. Być może wykorzystasz plastikowe opakowanie po lodach lub metalową puszkę po czekoladkach?

Więcej o samym bento dowiesz się w cotygodniowym cyklu "Make bento, not war!". Warto zajrzeć do wpisów na temat bento i jego odmian,

Nagrody w konkursie 

I miejsce

Najlepsza praca zostanie nagrodzona zestawem dwóch lucnchboxów kostka firmy Cosy&Trendy oraz dwukomorowym lunchboxem firmy Cosy&Trendy. Więcej o pojemniku dwukomorowym możecie przeczytać w mojej recenzji sprzed kilku tygodni. 


II miejsce

Nagrodą za drugie miejsce jest zestaw dwóch lucnchboxów kostka firmy Cosy&Trendy.III miejsce

Nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca jest jeden lunchxobox  kostka firmy Cosy&Trendy.REGULAMIN KONKURSU „Make bento, not war!”


 1. Konkurs rozpoczyna się 11 maja i kończy 31 maja 2015 roku.
 2. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie wiosennego bento, sfotografowanie go i przesłaniem fotografii wraz z opisem na adres mailowy: filozofiasmaku@gmail.com do dnia 31 maja 2015 roku do godziny 23:59. 
 3. Prawidłowo wysłane zgłoszenie powinno zawierać: 
   1. zdjęcie wiosennego bento,
   2. opis zawartości bento 
   3. imię i nazwisko bądź nick uczestnika przesyłającego zgłoszenie
   4. tytuł wiadomości "Make bento, not war!"
 4. Wysyłając zgłoszenie w konkursie uczestnik jednocześnie akceptuje regulamin i oświadcza, że jest autorem przesłanej pracy, a także wyraża zgodę na publikację przesłanej pracy na blogu Filozofia Smaku i fanpage’u bloga na portalu Facebook.
 5. Każdy uczestnik może wysłać więcej niż jedno zgłoszenie (każde w osobnej wiadomości), z tym jednak zastrzeżeniem, że jedna osoba może wygrać maksymalnie jedną nagrodę.
 6. Sponsorem nagród w konkursie jest sklep internetowy Gustus (http://www.egustus.pl/)
 7. W konkursie zostaną przyznane trzy nagrody:
  1. Nagroda za I miejsce – zestaw dwóch lunchboxów  kostka firmy Cosy&Trendy oraz lunchbox dwukomorowy Cosy&Trendy
  2. Nagroda za II miejsce - zestaw dwóch lunchboxów  kostka firmy Cosy&Trendy
  3. Nagroda za III miejsce – lunchbox kostka firmy Cosy&Trendy
 8. Wyboru zwycięskich prac dokona autorka bloga Filozofia Smaku, biorąc pod uwagę m.in. kreatywność, estetykę wykonania oraz interpretację własną tematu. 
 9. Wysyłka nagród odbędzie się tylko na terenie Polski. W konkursie mogą wziąć udział osoby mieszkające za granicą, jednak w przypadku wygranej, będą proszone o podanie adresu do wysyłki na terenie RP.
 10. Wyłonienie laureatów konkursu nastąpi nie później niż 7 czerwca 2015 roku. Wyniki zostaną ogłoszone w oddzielnym poście na blogu, a laureaci zostaną dodatkowo poinformowani o wygranej drogą mailową. Zwycięzca ma 7 dni od daty publikacji listy laureatów na blogu na przesłanie niezbędnych danych do wysyłki nagrody. W przypadku nieprzesłanie niezbędnych danych we wskazanym terminie, organizator ma prawo do wskazania nowego laureata spośród pozostałych zgłoszeń. 

Konkurs został zakończony

5 komentarzy:

 1. Przyłączam się:) Baaaardzo amatorskie są moje bento, zwłaszcza, że to przedszkolne śniadaniówki:) Ale od czego wyobraźnia i wiosenne warzywa i owoce? No i oczywiście Twoje inspiracje:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, cieszę się, że dołączysz się do zabawy. Życzę powodzenia!

   Usuń
 2. głupie pytanie - rozumiem, ze przepisy nie powinny być raczej z Twojego bloga? Bo ja głównie wykorzystuje Twoje inspiracje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że mogą (zresztą wysyłasz mi opis, niekoniecznie po nim mogę wnioskować, że to przepis ode mnie). Ma być wiosennie, a co zapakujesz do pudełka, to już Twoja sprawa :)

   Usuń

TOP !-- Galeria 9 -->