Wyszczególnione wpisy

Wpisy

poniedziałek, 1 lipca 2013

Warzywa Strączkowe- edycja letnia 2013- ZAPROSZENIE


Po raz kolejny zaczynamy zabawę związaną z akcją warzywa strączkowe. W tym roku akcja zostanie przedłużona i będzie trwała dwa miesiące (do końca sierpnia). Garść strączkowych inspiracji możecie odnaleźć w ubiegłorocznym podsumowaniu. Przypominam, że w edycji letniej do akcji dodajemy wpisy z wykorzystaniem bobu, fasolki szparagowej i groszku. 

A teraz w skrócie o zasadach akcji:
- Akcja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2013
- Do akcji dodajemy przepisy opatrzone zdjęciem zawierające fasolkę szparagową, bób i groszek (nie mogą to być warzywa zakupione w formie już przetworzonej, odpada więc zapuszkowany groszek, bób lub fasola szparagowa)
- Do akcji nie dodajemy przepisów archiwalnych
- Każdy wpis powinien zostać opatrzony tytułem (proszę Was także o to, by w tytule lub treści znalazła się nawa potrawy. W roku ubiegłym spora ilość zgłoszeń nie zawierała nazwy przygotowanego dania)
- w zgłaszanych postach musi być umieszczony baner akcji (z mojego bloga, Miksera lub Durszlaka) lub aktywny link do tego zaproszenia
- przepisy możecie dodawać poprzez Durszlak, Mikser lub wysyłać bezpośrednio na mojego maila filozofiasmaku@gmail.com. Do udziału w akcji zachęcam także osoby nie prowadzące bloga. Możecie przesłać swoje przepisy wraz ze zdjęciami na mój adres mailowy. 
- proszę Was o nie zgłaszanie przepisów, w których bób, fasolka lub groszek stanowią jedynie dodatek do potrawy (chodzi o to, by nie dodawać przepisów np. na kotlet mielony obok którego położyliście ugotowany bób itp.)


12 komentarzy:

 1. Oj a ja wlasnie w sobote zastanawialam sie nad zakupem bobu, ale jeszcze cena mnie lekko odstraszyla. Thanks God for summer veggies!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm... czemu na durszlaku jest informacja, ze akcja trwa od 4-go lipca a tu ze od 1-szego ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Justyno, na agregatorach trzeba wcześniej dodać akcję, inaczej oczekuje się 3 dni na jej start (pomimo akceptacji). Akcja normalnie trwa od dziś i przyjmuję wszystkie zgłoszenia od 1 lipca (najlepiej wysłać je do mnie mailowo).

   Usuń
 3. Fasolka szparagowa - uwielbiam <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna akcja, to będzie dla mnie dodatkowa motywacja! Już mam kilka pomysłów na bób :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Po raz kolejny na pewno wezmę udział. Potem powstaje skarbnica ciekawych przepisów:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ach, a ja własnie wrzuciłam przepis na risotto z bobem. Za wcześnie, damn!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swój przepis jak najbardziej możesz zgłosić. W końcu akcja trwa od 1 lipca ;)

   Usuń
 7. Szkoda, ze nie ma w bocznej szaplcie u Ciebie w blogu banerka kierujacego do zaproszenia do akcji- musialam sporo sie cofac strona po stronie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze umieszczam banerek i tym razem nie wiem czemu, ale zupełnie o tym zapomniałam. Zaraz to nadrobię. Przykro mi, że musiałaś marnować swój czas.

   Usuń

TOP !-- Galeria 9 -->