Wyszczególnione wpisy

Wpisy

niedziela, 28 kwietnia 2013

Moja Filozofia Smaku- Wyniki Konkursu


Dziś świętujemy trzecie urodziny Filozofii Smaku. Zgodnie z obietnicą chciałabym ogłosić wyniki urodzinowego konkursu. Nadesłaliście niespełna 100 zdjęć, które przedstawiają Waszą filozofię smaku. Muszę przyznać, że jest to pierwszy konkurs, w którym miałam tak duży problem z wyborem zwycięzcy. Zachwyciliście mnie niesamowicie! Nad wyborem zwycięzcy zastanawiałam się bardzo długo. Wasze prace były naprawdę wyjątkowe i pełne pasji. Wczoraj po godzinie udało mi się wybrać 16 prac, które najbardziej mnie urzekły. Dziś raz jeszcze bardzo wnikliwie je przeglądałam. Po konsultacji z kilkoma bliskimi mi osobami zdecydowałam, że sokowirówka powędruje do Pani Sandry Frej. Serdecznie gratuluję pomysłu i wyjątkowej filozofii smaku :) Na poniższym zdjęciu znajduję się właśnie praca Pani Sandry. Proszę o przesłanie swoich danych do wysyłki nagrody na adres mailowy filozofiasmaku@gmail.com


Jak już wspomniałam, wybór zwycięzcy był niezwykle trudny. Chciałabym w konkursie wyróżnić jeszcze dwie osoby. Pierwszą z nich jest Pani Ewa Kruczek. Chciałabym wysłać Pani od siebie drobny upominek. Proszę o przesłanie adresu na mojego maila.


Drobny upominek powędruje także do Pani Kasi Ceran. Jej praca wyjątkowo przypadła mi do gustu i jest bliska także mojej filozofii smaku :) Pani Kasiu, proszę o adres do wysyłki na mojego maila.


7 komentarzy:

 1. Wszystkie naj z okazji urodzin :)
  Prace faktycznie są pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wierzę :D :D :D dziękuję bardzo bardzo bardzo!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne prace! Gratulacje :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne :) Gratuluję !

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje z okazji 3 urodzin bloga :) Oby tak dalej!

  Serdecznie pozdrawiam,

  Agata

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękuję za wyróżnienie i serdecznie pozdrawiam życząc kolejnych fanów Pani kuchni

  OdpowiedzUsuń

TOP !-- Galeria 9 -->