Wyszczególnione wpisy

Wpisy

poniedziałek, 25 lutego 2013

Konkurs kulinarny z Mąką Basia


Marzysz o zestawie do dekoracji ciast? Chcesz by słodka Piggy pomagała Ci wyciągać gorącą blachę z piekarnika, a profesjonalne miarki ułatwiły odmierzenie składników? Jeśli podobnie, jak ja, jesteś maniakiem kuchennych gadżetów, zachęcam Cię do udziału w fajnym konkursie kulinarnym organizowanym przez producenta Mąki Basia, zarówno na portalu Facebook, jak i Nasza Klasa.

Kika słów o konkursie

Konkurs rozpoczął się 11 lutego i potrwa do 18 marca. Składa się z 5 etapów, a w każdym z nich nagradzany jest jeden uczestnik. Każdy z etapów trwa tydzień czasu. Nagrody w konkursie otrzyma więc łącznie 5 osób. Obecnie rozpoczął się trzeci etap konkursu, który potrwa do 4 marca do godziny 11:59.
Kolejne etapy odbędą się w następujących terminach:
IV etap- 4 marca 2013-11 marca 2013 do godziny 11:59
V etap- 11 marca 2012- 18 marca 2012 do godziny 11:59

Co możesz wygrać?

Każdy zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci zestawu kuchennych gadżetów. W jego skład wchodzą: miarki kuchenne, praktyczny przesiewak, silikonowa forma do pieczenia babeczek w kształcie róż, zestaw do dekoracji ciast oraz słodka łapka Piggi, dzięki której już nigdy nie poparzysz sobie dłoni wyciągając ciasto z piekarnika.

Co należy zrobić by wygrać?

 Jeśli chcesz, by taki zestaw trafił w Twoje ręce, wystarczy, że przygotujesz potrawę z użyciem Mąki Basia (masz szerokie pole do popisu, mogą być to słodkie wypieki, dania wytrawne, wszystko to, na co tylko masz ochotę), zrobisz jej zdjęcie a następnie przepis wraz ze zdjęciem zgłosisz poprzez aplikację konkursową na  portalu Facebooku lub portalu Nasza Klasa. W każdym etapie ja wraz z Dorotą z bloga Moje Wypieki oraz Paulą z bloga Just My Delicious będziemy dokonywać wyboru najlepszego przepisu.
Dodatkowo trzy najlepsze przepisy z każdego etapu znajdą się w książce kucharskiej, która zostanie wydana przez producenta Mąki Basia.
Serdecznie zapraszam Was do udziału w konkursie!

*wpis sponsorowany

2 komentarze:

  1. Czy na fotografii ma być widoczna Mąka Basia?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Shinju, mąka nie musi znajdować się na fotografii. Wystarczy, że w aplikacji dodasz zdjęcie i przepis na danie z użyciem mąki.

      Usuń

TOP !-- Galeria 9 -->