Wyszczególnione wpisy

Wpisy

sobota, 11 sierpnia 2012

KONKURS "Kocham wakacje"


Chciałabym Was zaprosić do udziału w ciekawym konkursie. Kochacie wakacje? Myślę, że każdy je uwielbia! 

Zadaniem konkursowym jest przesłanie wakacyjnego zdjęcia przedstawiającego produkt posiadający godło "Doceń polskie". Zdjęcie powinno być opatrzone zabawnym komentarzem (możecie je modyfikować w dowolnych programach graficznych). Aktualną listę produktów posiadających godło "Doceń polskie" znajdziecie TUTAJ (klik). Jest ich naprawdę wiele, myślę więc, że z łatwością znajdziecie je na sklepowych półkach, a może nawet we własnej kuchni. W razie problemów, pomoże Wam strona www.kupujnajlepsze.pl , na której możecie zlokalizować sklepy, w których interesujący Was produkt jest dostępny.

Konkurs trwa od 11 do 31 sierpnia do godziny 23:59. Swoje zgłoszenia możecie przesyłać na adres mailowy filozofiasmaku@gmail.com. Możecie przesłać dowolną ilość zgłoszeń w konkursie, jednakże w konkursie możecie otrzymać tylko jedną nagrodę. 
Pełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. 
W konkursie przewidziane są trzy nagrody. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest dzbanek filtrujący z dwoma wkładkami filtrującymi w zestawie oraz zestaw produktów od sponsorów konkursu
Nagrodą za zajęcie miejsca drugiego jest pojemnik próżniowy do przechowywania żywności wraz z pompką oraz zestaw produktów od sponsorów konkursu


Nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca jest elektryczny młynek do pieprzu lub soli  i zastaw produktów od sponsorów konkursuDodatkowo każdy ze zwycięzców otrzyma przewodnik kulinarny autorstwa p. Mirka Drewniaka wraz z osobistą dedykacją


Organizatorem konkursu jest Ogólnopolski Program Promocyjny "Doceń polskie". Program ten ma na celu promocję wysokiej jakości produktów dostępnych na polskim rynku. Znakiem "Doceń polskie" oznaczone zostały produkty sponsorów konkursu, którymi są WSP Społem KielceEmixZakłady Tłuszczowe Kruszwica SAPPH Tabit i OSM Skierniewice. Spośród produktów znajdujących się w ofercie sponsorów konkursu, godło "Doceń polskie" otrzymały:
Majonez Kielecki (WSP Społem Kielce), Budyń o smaku śmietankowym, Polewa czekoladowa i galaretka wiśniowa ( Emix), Olej Kujawski 3 ziarna (Zakłady Tłuszczowe Kruszwica SA), Makaron Bartolini Eko (PPH Tabit) Żytni Razowy, Ser Mozzarella w zalewie mini (OSM Skierniewice). 4 komentarze:

 1. Ciekawy konkurs, chętnie zapoznam się z listą produktów :) W mailu jest literówka, nie każdy może to zauważyć kopiując i się machnąć przy wysyłaniu zgłoszenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomku, dziękuję za czujne oko. Ostatnio notorycznie popełniam jakiś błąd podając adres mailowy

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

TOP !-- Galeria 9 -->